33315. SERVISDELAR, 21 delar, "Svenska Slott" Rörstrand, "Rococo", Gustafsberg, UPPLÄGGNINGSFAT, 2 st, "Willow" samt Doulton, Burslem.
Mattallrikar, 8 delar, "Rococo", Gustafsberg.
3 djupa, 8 mattallrikar, "Svenska Slott", Rörstrand.
Krackelyr, enstaka nagg.