KJELL SUNDBERG. Motiv från Evert Taubes visa om Karl-Alfren och Ellinor,färglitografi, signerad, numrerad 305/390.

333130. KJELL SUNDBERG. Motiv från Evert Taubes visa om Karl-Alfren och Ellinor,färglitografi, signerad, numrerad 305/390.

40 x 30 cm.

Något vågig under glaset, ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 30 cm.

Antal besök: 1 242