VITRINSKÅP, engelsk stil, 1900-tal.

33312. VITRINSKÅP, engelsk stil, 1900-tal.

Nycklar finns. Längd 140, bredd 46, höjd 174 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 320