BORD, med stenskiva, rokokostil, 1900-tal.

33310. BORD, med stenskiva, rokokostil, 1900-tal.

Längd 62, bredd 47, höjd 51 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 684