BAJONETT, MAS 49/56, Frankrike.

3330983. BAJONETT, MAS 49/56, Frankrike.

Med stålbalja. Längd ca 34 cm.

Ytslitage. Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage. Repor och märken.

Antal besök: 431