BORDSFOTOGENLAMPA, porslin, möjligen Ryssland, 1800-tal.

333070. BORDSFOTOGENLAMPA, porslin, möjligen Ryssland, 1800-tal.

Höjd ca. 44 cm.

Slitage, mindre skador och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 44 cm.

Antal besök: 641