TAKLAMPOR, 2 st, funkis, 1900-talets första hälft.

333048. TAKLAMPOR, 2 st, funkis, 1900-talets första hälft.

Höjd ca 25 - 28 cm.

Slitage. Låsskruvar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 25 - 28 cm.

Slitage. Låsskruvar saknas.

Antal besök: 793