MARC CHAGALL. "CLOWN I CIRKUS".

3330388. MARC CHAGALL. "CLOWN I CIRKUS".

Färglitografi, nr 690/1000, Borstahusens konstförening, bildyta 67x50 cm.

Ej examinerad ur ram. Ram med hanteringsslitage.

Marc Chagall (1887–1985)

Gör en kostnadsfri värdering!

Marc Chagall (1887–1985)

Antal besök: 342