BYRÅ, beslag i mässing, engelsk stil.

3330284. BYRÅ, beslag i mässing, engelsk stil.

Höjd: ca 65 cm.
ca 110 x 36 cm.

Bruksslitage. Skiva med smärre märken / repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: ca 65 cm.
ca 110 x 36 cm.

Antal besök: 668