SOFFBORD, teak, omkring 1900-talets mitt.

332999. SOFFBORD, teak, omkring 1900-talets mitt.

Längd 127 cm, bredd 60 cm, höjd 55 cm.

Slitage samt fuktfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage samt fuktfläckar.

Antal besök: 474