NYCKELHARPA, renoveringsobjekt, 1900-tal.

3329855. NYCKELHARPA, renoveringsobjekt, 1900-tal.

Längd ca: 95 cm.
saknar stråke och strängar.

Renoveringsobjekt, lösa delar, ytsmuts, bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca: 95 cm.
saknar stråke och strängar.

Antal besök: 476