Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
ABRAHAM KROL. Stilleben, olja på duk, signerad.
332984. ABRAHAM KROL. Stilleben, olja på duk, signerad.
37 x 45 cm.
Lätt bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
37 x 45 cm.
Lätt bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
878