ERIC CEDERBERG. "Snäcka i månsken", tempera på pannå.

3329794. ERIC CEDERBERG. "Snäcka i månsken", tempera på pannå.

Signerad E. Cederberg, daterad 1970, ca 18x22 cm (29x33).

Passepartout med fläckar.

Eric Cederberg (1897–1984)

Tema

Eric Cederberg

Gör en kostnadsfri värdering!

Passepartout med fläckar.

Eric Cederberg (1897–1984)

Tema

Eric Cederberg

Antal besök: 881