MATTA, orientalisk, 1900-talets senare del.

332921. MATTA, orientalisk, 1900-talets senare del.

200 x 147 cm.

Bruks/Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

200 x 147 cm.

Bruks/Åldersslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 781