KARMSTOL, trä och skinn, 1900-tal.

332901. KARMSTOL, trä och skinn, 1900-tal.

Fast stoppad rygg och sits klätt i svart skinn. Rygg häftad. Trästomme.
Sitthöjd 45 cm.
Rygghöjd 106 cm.

Bruksslitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 45 cm.
Rygghöjd 106 cm.

Bruksslitage, fläckar.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 025