SOFFBORD, trä, 1900-talets andra hälft.

332894. SOFFBORD, trä, 1900-talets andra hälft.

Bordsskiva och ben av olika träslag. Stämpelmärkt Majestät.
Längd 160 cm.
Bredd 65 cm.
Höjd 50 cm.

Bruksslitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 160 cm.
Bredd 65 cm.
Höjd 50 cm.

Bruksslitage, fläckar.

Antal besök: 1 295