BYRÅ, trä, 1900-talets andra hälft.

332857. BYRÅ, trä, 1900-talets andra hälft.

På fyra ben med mässingsfötter. Tre lådor med mässingshandtag.
Längd 105 cm.
Bredd 45 cm.
Höjd 70 cm.

Bruksslitage, slagmärken, lackkrackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 105 cm.
Bredd 45 cm.
Höjd 70 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 703