MATTA, rölakan, signerad GS, 232 x 173 cm.

332848. MATTA, rölakan, signerad GS, 232 x 173 cm.

Geometriskt mönster på rosa botten.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 159