GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft.

332845. GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft.

Höjd inkl. skärm ca 156 cm.

Slitage, repor.

Höjd inkl. skärm ca 156 cm.

Slitage, repor.

Antal besök: 381