15 SKEDAR PRINCESS SILVER.

15 SKEDAR PRINCESS SILVER.
3328361. 15 SKEDAR PRINCESS SILVER.

Längd 10,5cm, vikt ca 156 gram, i etui.

Bruksslitage, bruksrepor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, bruksrepor.

Antal besök: 241