PIEDESTAL, 1900-tal.

PIEDESTAL, 1900-tal.
33279. PIEDESTAL, 1900-tal.

Förgylld/bronserad stomme med lejontassar. Skivor av marmor. Höjd 67 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
33279. PIEDESTAL, 1900-tal.

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 831