TRÄDGÅRDSMÖBLER, 3 delar, 1900-talets första hälft.

332781. TRÄDGÅRDSMÖBLER, 3 delar, 1900-talets första hälft.

Metall samt trä. Bordets mått: Längd 90, bredd 59, höjd 67 cm.

Slitage och skador. Senare bemålning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 979