BYRÅ, rokokostil, 1900-tal.

BYRÅ, rokokostil, 1900-tal.
332736. BYRÅ, rokokostil, 1900-tal.

Längd 93.5 cm. Bredd 49.5 cm. Höjd 83 cm.

Renoverad. Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Renoverad. Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 707