INGEFÄRSURNA, kina.

INGEFÄRSURNA, kina.
3327118. INGEFÄRSURNA, kina.

Höjd 23 cm.

Sprickor i, skada mynning. Skador/nagg lock.

Gör en kostnadsfri värdering!
3327118. INGEFÄRSURNA, kina.

Höjd 23 cm.

Antal besök: 621