GLASSERVIS, 30 delar, "Chateau" Bertil Vallien, Kosta Boda.

332701. GLASSERVIS, 30 delar, "Chateau" Bertil Vallien, Kosta Boda.

10 vinglas, höjd 19 cm.
6 champagneglas, höjd 23 cm.
14 vin/starkvinsglas, höjd 15 cm.

Obetydligt slitage, en obetydlig kantnagg på ett vinglas 19 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

10 vinglas, höjd 19 cm.
6 champagneglas, höjd 23 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 124