MATSALSBORD, engelsk stil, 1900-tal.

332625. MATSALSBORD, engelsk stil, 1900-tal.

Idegran.
Diameter ca. 106, höjd 76 cm.
Skivor, 3 st á 30 cm.

Bruksslitage. Pelare och bordsskiva sitter löst.

Gör en kostnadsfri värdering!

Idegran.
Diameter ca. 106, höjd 76 cm.
Skivor, 3 st á 30 cm.

Antal besök: 899