ERIC CEDERBERG. Strandbild med snäckor och stenar, tempera på pannå.

3326078. ERIC CEDERBERG. Strandbild med snäckor och stenar, tempera på pannå.

Signerad E. Cederberg, daterad 1969, ca 31x40 cm (43x53).

Ram med fläckar.

Eric Cederberg (1897–1984)

Tema

Eric Cederberg

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram med fläckar.

Eric Cederberg (1897–1984)

Tema

Eric Cederberg

Antal besök: 966