ERIK EWALD. Olja på duk, signerad.

3326077. ERIK EWALD. Olja på duk, signerad.

Ram cirka 43 x 51 cm.

Bruksskick.

Erik Ewald (1903–1971)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram cirka 43 x 51 cm.

Bruksskick.

Erik Ewald (1903–1971)

Antal besök: 491