COCKTAIL RING, silver, med rubiner samt smaragd, 1900-tal.

332606. COCKTAIL RING, silver, med rubiner samt smaragd, 1900-tal.

Storlek ca 19/20. Förgyllda detaljer.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 781