RING samt ARMBAND, silver med ametist, 1900-tales andra hälft.

332603. RING samt ARMBAND, silver med ametist, 1900-tales andra hälft.

Armband, stämplad Carl Hoff, Helsingborg, 1953. Med ametister.
Ringen stämplad 925. Möjligen ametister. Storlek ca 18.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 881