CARL AMELN, akvarell, "Vind", signerad samt daterad 2014.

3325718. CARL AMELN, akvarell, "Vind", signerad samt daterad 2014.

Rammått ca 42 x 52 cm, bildmått ca 28 x 38 cm.
Informationsblad om konstverket a tergo. Konstnären är även känd som ansiktet på Kalles kaviar.

Bruksslitage. Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 351