BYRÅ, rokokostil, 1900-tal.

BYRÅ, rokokostil, 1900-tal.
33257. BYRÅ, rokokostil, 1900-tal.

Fanerad i ek, skuren dekor med rocailler, nyckelskyltar och handtag i mässing. Längd 75, bredd 43, höjd 73 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 894