LJUSKRONA, barockstil, 1900-tal. Höjd 70 cm.

332552. LJUSKRONA, barockstil, 1900-tal. Höjd 70 cm.

Metallstomme behängd med prismor. 6 ljusarmar.

Lös prisma. Mindre nagg. Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 119