BYRÅ, Hauptstil, 1900-tal.

BYRÅ, Hauptstil, 1900-tal.
33255. BYRÅ, Hauptstil, 1900-tal.

Stenskiva, fanerad i jakaranda och björk, inläggningar med festong och musicerande ängel, dekorelement och beslag i brons. Nyckel medföljer. Längd 95, bredd 53, höjd 82 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 1 101