SPEGEL, förgylld ram, 1900-tal.

3325274. SPEGEL, förgylld ram, 1900-tal.

Rammått ca 79x41 cm
Utan ram ca 62x34 cm.

Krön något lös & vickig, bruksslitage, ytsmuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått ca 79x41 cm
Utan ram ca 62x34 cm.

Antal besök: 345