LJUSTER, järn, ett par, 1800-tal.

332524. LJUSTER, järn, ett par, 1800-tal.

25,5 - 31 cm.

Bruks- och åldersrelaterat slitage, en hulling saknas på det större ljustret. Ytrost.

Gör en kostnadsfri värdering!

25,5 - 31 cm.

Antal besök: 718