RYMDLEKSAKER, 3 st, plåt, Japan.

3325227. RYMDLEKSAKER, 3 st, plåt, Japan.

Rymdhelikopter friktionsdriftAsahi 1960-tal. Rymdpistol "Venus Mars Astronaut" KO längd 23 cm. Ufo "Starship" plåt och plast.

Bruksslitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Tema

Leksaksauktion

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Leksaksauktion

Antal besök: 272