VINDFLÖJEL. JÄRN, DATERAD 1736 SAMT MED INITIALER SW .W.

3325210. VINDFLÖJEL. JÄRN, DATERAD 1736 SAMT MED INITIALER SW .W.

Längd 20 cm, höjd 14 cm.

Rostangrepp, åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 20 cm, höjd 14 cm.

Rostangrepp, åldersslitage.

Antal besök: 694