WALTER BENGTSSON. Färglitografi.

332492. WALTER BENGTSSON. Färglitografi.

Målkalas. och numrerad HC 24/100 ex.
40x57 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

40x57 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 752