PARTI LJUSSTAKAR, 15 st, mässing, glas samt tenn, Bl a Skultuna och Edvin Ollers, 18/1900-tal.

332482. PARTI LJUSSTAKAR, 15 st, mässing, glas samt tenn, Bl a Skultuna och Edvin Ollers, 18/1900-tal.

Högsta höjd ca 23 cm.

Slitage, fläckar, märken. Enstaka bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd ca 23 cm.

Antal besök: 1 058