PIEDISTAL, bronserat järn 18/1900-tal.

332462. PIEDISTAL, bronserat järn 18/1900-tal.

Ornamenterad dekor samt kedjor.
Höjd 92 cm.

Bruksslitage, patina.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 92 cm.

Bruksslitage, patina.

Antal besök: 812