STOLAR, 3 st, furu, allmoge 1800-/1900-tal.

332444. STOLAR, 3 st, furu, allmoge 1800-/1900-tal.

Furu, rygghöjd 77-85 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Furu, rygghöjd 77-85 cm.

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 995