HYLLA, plexiglas, 1900/2000-tal.

3324280. HYLLA, plexiglas, 1900/2000-tal.

Mindre hylla / sidobord / piedestal med tre hyllplan. ca 31 x 31 cm. Höjd 90 cm.

Slitage. Fläckar. Något vinglig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 639