URNOR med LOCK, ett par, keramik, renässansstil, troligen Tyskland, 1900-tal.

332419. URNOR med LOCK, ett par, keramik, renässansstil, troligen Tyskland, 1900-tal.

Höjd ca. 38 cm.

En urna med kraftigt nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 38 cm.

En urna med kraftigt nagg.

Antal besök: 818