PIEDESTAL, bemålat trä, 1900-talets första hälft.

332411. PIEDESTAL, bemålat trä, 1900-talets första hälft.

Höjd 118 cm.

Slitage, sprickor, skav, något ranglig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 118 cm.

Antal besök: 617