JOHN HUBBARD (AMERICAN, 1931-2017). MARRAKECH.

3323897. JOHN HUBBARD (AMERICAN, 1931-2017). MARRAKECH.

Färglitografi, 2015, signerad och numrerad 44/50, oramad
53,5 x 43 cm.

Rävning tydlig överallt; grå fläck synlig i marginalen nere till höger.

Gör en kostnadsfri värdering!

53,5 x 43 cm.

Antal besök: 257