HILDEGARD NORBERG. "Fången Viking", olja på duk, signerad.

332386. HILDEGARD NORBERG. "Fången Viking", olja på duk, signerad.

63 x 49 cm.
Intyg av R. Hoppe 1929 Stockholm.

Krakeleringar, hål, färgbortfall, lagningar, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

63 x 49 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 555