SKULPTURER, 2 st, 1900-tal.

SKULPTURER, 2 st, 1900-tal.
3323679. SKULPTURER, 2 st, 1900-tal.

Efter hellenistiska förlagor.
Höjd ca 25-29 cm.

Ytslitage. Repor och fläckar. Smärre missfärgningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Efter hellenistiska förlagor.
Höjd ca 25-29 cm.

Antal besök: 362