YRJÖ EDELMANN. KOMPOSITION MED PAPPERSBITAR.

3323558. YRJÖ EDELMANN. KOMPOSITION MED PAPPERSBITAR.

Signerad, numrerad 45/110, färgserigrafi, dagmått 49x63 cm.

Ej examinerad ur ram.

Yrjö Edelmann (1941–2016)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Yrjö Edelmann (1941–2016)

Antal besök: 465