SKRIN, trä/järn, 1700/1800-tal.

3323332. SKRIN, trä/järn, 1700/1800-tal.

Höjd 23 cm, bredd 28 cm, djup ca 24 cm.

Åldersslitage, fläckar, märken
Maskstunget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Maskstunget.

Antal besök: 528